Gizlilik Politikamız

Bu gizlilik ilkeleri Yaprak Hediyelik tarafından, yaprakhediyelik.com’un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler yaprakhediyelik.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre  yaprakhediyelik.com   ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları’nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler  yaprakhediyelik.com  tarafından görülmez ve kaydedilmez).

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

yaprakhediyelik.com  üzerinden satın alınan ürünler için bu husustaki uygulama şartlarımız dahilinde para iadesi mümkün olan hallerde ürün idesi  yaprakhediyelik.com‘a yapılmalıdır. 

İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.

yaprakhediyelik.com adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Her Kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Sohbeti Başlat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz.